ПЛАСТИЧНА АНАТОМІЯ ФІГУРИ ЛЮДИНИ

У рисунку фігури людини знання основ пластичної анатомії фігури людини необхідно, тому що внутрішня конструкція тіла людини є єдиним джерелом вірного зображення його форми. Елементарного уявлення про форму кісток, про конструкцію окремих суглобних зчленувань, про роботу мускулів і зв’язувань досить, щоб викладач мав можливість за допомогою ряду спеціальних вправ у начерках і короткострокових рисунках поступово підвести учнів до вивчення фігури людини.

Курс для женщин, которые хотят стать онлайн-тренерами

За допомогою спеціальних вправ у начерках та коротких зарисовках учень знайомиться з конструктивною основою людського тіла – скелетом. Скелет – дуже складний механізм, що містить різні кісткові важелі, які зв`язані між собою з`єднаннями (суглобами різних типів, що зв`язані м`язами й сухожиллями).

Роз`єднуючи кістки в суглобах (за принципом вивчення “від загального до часткового…”) і розглядаючи їх окремо, студент бачить більшу різноманітність їх форм залежно від функціонального призначення.

Довгі кістки, в яких повздовжній розмір значно більший за поперечний, є важелями, що приводяться в рух м`язами. До них відносяться кістки стегна, голені, передпліччя, плеча й ключиці. Їх трубчаста, порожниста будова створена природою для більшої міцності при одночасному полегшенні маси.

Рисунок скелета людини є початком вивчення анатомічної будови фігури людини.

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *