Жартівливі ігри

ПРОГУЛЯНКА В ДОЩОВИЙ ДЕНЬ

Курс для женщин, которые хотят стать онлайн-тренерами

Учні третього класу сиділи в порожньому кафе й чекали, поки їм принесуть сосиски. На вулиці йшов дощ. Здавалось, що прогу­лянка не вдалася. Торстен, так звали одного з хлопчиків, провів ви­делкою по майже порожніх пляшках з-під лимонаду, що стояли на столі, промовляючи: «Дощ все йде, дощ вже не йде»… Тут його ру­ку зупинив Андре: «Прислухайся, вони дзвенять на мотив пісні!». Усі діти звернули увагу на звучання. Торстен знову провів рукою по пляшкам. Справді, прозвучала мелодія пісеньки й обірвалася. Швидко поставили на стіл ще пару пляшок; але мелодія не вийш­ла, хоча пробував кожен. Тоді Андре помітив, що в кожній пляшці є трохи лимонаду, тільки кількість різна. Він запропонував поста­вити пляшки в рядок по кількості рідини в них: у кожній пляшці було трохи менше лимонаду, ніж у попередній пляшці і трохи біль­ше, ніж у тій, що стояла позаду. Спробували знову. Коли принесли гарячі сосиски, грав цілий оркестр. Не зважаючи на дощ, настрій у всіх покращився.

(Порадою самостійно влаштувати подібний концерт вдома можна закінчити заняття в групі продовженого дня. Це може бу­ти домашнім завданням. Можна використовувати ложки, банки, каструлі, губні гармошки тощо.)

ПОКАЖИ ПІСНЮ       

Діти розподіляються на декілька груп і кожна група отримує завдання — вивчити якусь популярну дитячу пісеньку.

Далі кожна група зображує свою пісню за допомогою міміки, жестів і рухів, щоб інші спробували вгадати, що це за пісня. Піс­ля того як пісня вгадана, діти виконують її хором.

 МУЗИЧНІ ІНСТРУМЕНТИ

Вихователь пропонує дітям уявити і показати себе музикою, що грає на різних музичних інструментах. За жестами одне одно­го діти повинні вгадати, на яких інструментах грають їхні друзі..

Потім діти розподіляються на групи і кожна група зображує невеликий оркестр.

Коли демонструється оркестр однієї групи, решта дітей нама­гається відгадати, на яких інструментах грають музиканти.

 ШКОЛА ЖАРТІВ

 Серед дітей обирається один, який виконує роль учителя. «Учитель» ставить учням питання, на які вони повинні від­повідати так, щоб розсмішити своїх друзів. Наприклад:

Чому ти спізнився на урок?

Я спізнився, тому що трамвай, на якому я їхав у школу, по­пав під машину, і я надавав йому першу допомогу.

Або:

Чому ти не вивчив це правило?

Я його вивчив, але воно загубилось у мене в голові.

На обдумування відповідей дітям дається декілька хвилин. На кожне питання «учителя» по черзі відповідають усі діти. Перемагає той, чиї відповіді найбільше розсмішать дітей. Гру можна провести в інший спосіб. Діти на картках пишуть питання і складають у шапку (вазу тощо). Далі ведучий або вихователь перемішує картки і кожен учень витягає по питанню, на яке придумує смішну відповідь. Перемагає також той, чия відповідь найбільше розсмішить дітей.

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *